AutoBachus

Strona internetowa, sklep oraz forum wykonane dla youtubera Autobachus, który zajmuje się nagrywaniem filmów o tematyce motoryzacyjnej. Naszym zdaniem było zakodowanie strony internetowej razem ze sklepem oraz forum dla społeczności opartym na IPS Community.

Criminal-Island

Strona internetowa (Landing Page) oraz szablon na forum oparte na CMS IPS Community wykonana dla klienta, który zajmuje się hostowaniem serwerów GTA dla swoich graczy. Do naszych obowiązków należało zaprojektowanie oraz wdrążenie nowoczesnej i ładnie wyglądającej strony www, oraz forum dla graczy.

FairGame

Szablon pod forum opartym na IPS Community dla klienta, który zajmuje się tworzeniem społeczności dla graczy Counter Strike. Do naszych obowiązków należało zaprojektowanie od podstaw szablonu według briefu klienta oraz wdrążenie szablonu i podpięcie tabeli serwerów pod odpowiednią aplikację dostarczoną przez klienta.

CodeFling

Szablon na IPS Community dla zagranicznego klienta, który zajmuje się sprzedażą modyfikacji do gry Rust. Wykonaliśmy projekt oraz kodowanie szablonu według briefu klienta, dodatkowo razem z klientem rozwijamy stronę o kolejne funkcje.

Katujemy

Szablon pod forum opartym na IPS Community dla klienta, który zajmuje się tworzeniem społeczności dla graczy Counter Strike. Do naszych obowiązków należało zaprojektowanie od podstaw szablonu według briefu klienta oraz wdrążenie szablonu i podpięcie tabeli serwerów pod odpowiednią aplikację dostarczoną przez klienta. Dodatkowo szablon wyróżnia się nowym wyglądem profili użytkowników oraz wyglądem tematu i postów.