Hempsly

Sklep internetowy dla firmy Hempsly, która zajmuje się sprzedażą produktów CBD. Naszym zadaniem było wdrążenie szablonu na CMS Shoper na bazie projektu wykonanego przez klienta w figmie, zlecenie jest dość wyjątkowe z powodu zmiany wyglądu praktycznie każdej podstrony na sklepie.

Lulu-Lights

Sklep internetowy dla firmy lulu-light, która zajmuje się tworzeniem ślicznych własnoręcznie robionych ozdób oraz bawełnianych bucików dla niemowląt. Naszym zadaniem było zakodowanie sklepu, opartym na woocommerce oraz instalacja i konfiguracja strony na hostingu klientki.

AutoBachus

Strona internetowa, sklep oraz forum wykonane dla youtubera Autobachus, który zajmuje się nagrywaniem filmów o tematyce motoryzacyjnej. Naszym zdaniem było zakodowanie strony internetowej razem ze sklepem oraz forum dla społeczności opartym na IPS Community.

CodeFling

Szablon na IPS Community dla zagranicznego klienta, który zajmuje się sprzedażą modyfikacji do gry Rust. Wykonaliśmy projekt oraz kodowanie szablonu według briefu klienta, dodatkowo razem z klientem rozwijamy stronę o kolejne funkcje.